Z historie / Die Historie

2003 Česká spořitelna PRIMAVERA BIKE, Kolo pro život ČS

(start – cíl: Jevišovka)

2004 Atex PRIMAVERA BIKE

(Jevišovka)

2005 ATEX PRIMAVERA BIKE

(Jevišovka)

60 km: 1. Jan Novák (CKK Znojmo), 2. Pavel Mattuš (Merida Biking team), 3. Jan Vaňous (FELT Race Team), 4.Jan Kunický (ZAF Velosport), 5. Milan Mikuláš

(SVK, Topolčany), 6. Jiří Ostrý (Hard Bikers Kuřim),… - Ženy: 1. Jana Netolická (Brno) - 30 km muži: 1. Miloš Klimeš (Favorit Brno),… - 1. Lenka Plašilová (CK Kučera),….

2005 Therme Laa PRIMAVERA ROAD

(Laa an der Thaya, AUT – Hevlín – Hrušovany nad Jevišovkou – Jevišovka, okruhy, 75 km)

1. Jan Fiala (AC Sparta Praha), 2. Michal Holub (Dukla Brno) - 2:37, 3. Michal Chadim (XCR Svorada SIDI), 4. Libor Matějka (Team Ahoj), 5. Libor Pohanka (ZAF Velosport Velké Pavlovice), 6. Petr Pachman (XCR Svorada SIDI),... 17. Herbert Schwimmer (Austria),… Ženy, 51 km: 1. Irma Mezníková (CK HAKR Brno), junioři: 1. Jan Novák (CKK Znojmo), 2. Daniel Lichnovský (Olomouc), 3. Marek Matějka (Team Ahoj),… - 27 km, kadeti: 1. Luděk Lichnovský (Cyklo Vačkář Prostějov), …

2006 Atex PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

60 km: muži - Elite: 1. Milan Bachman (KELLYS Racing Team Břeclav), 2. Milan Fajt (CK HAKR Brno), 3. Martin Haman (MAXIDEK CANNODALE),… - 1. Šárka Chmurová (MAX CURSOR Ostrava), 2. Alžběta Hlavsová (CK Plastochem), 3. Ivana Vragová (VAVI-CUBE) - 30 km: 1. Ondřej Stupka (BICK CZ), 2. Vít Huspenina, 3. Michal Hyneček (Merida Biking team),… - Ženy: 1. Irma Mezníková (CK HAKR Brno),…

2007 Favorit PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

60 km – absolutně: 1. Milan Šustek (Pell´s team, Brno), 2. Lukáš Frýba (Pell´s team, Brno), 3. Radim Kořínek (Maxidek-Cannondale, Olomouc), 4. Jan Bárta (AUT, Union RC IVP), 5. Milan Fajt (CK Hakr Brno), 6. Jan Mazanec (Favorit Brno), „čtyřicátníci“: 1. Miloslav Tempír (Maxidek-Cannondale, Šumperk), „padesátnící“: 1. Kurt Heger (Maxidek-Cannondale) - Ženy Elite + U23: 1. Alena Chaloupecká (CK Kučera Znojmo) - 30 km: 1. Libor Šaroun (CK Kučera Znojmo), 2. Zdeněk Kožíšek (Bike servis Jarmara), 3. Jaromír Neubauer (Pila Neubauer), 4. Jan Hynek (Maxidek-Cannondale),... - ženy: 1. Irma Mezníková (100 Mega Brno), juniorky a kadetky: 1. Petra Bednaříková (Cykloklub Kučera),…

2008 Atex PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

60 km: 1. Zdeněk Mlynář (Max Cursor), 2. Petr Herman (Max Cursor), 3. Jan Fiala (Veloservis Team), 5. Jiří Křivánek (CUBE Team), 6. Radoslav Šíbl (Bikezone MRX), … B: 1. Pavel Žák (Trob team), 2. Jan Hlušek (ATREX), 3. Milan Šůstek (Toyota Dolák),… C: 1. Oswald Vela (AUT, URC Bikestore.cc), 2. Rolf Trummer (AUT, Tom´s Rathaus), 3. Pavel Novotný (KCK Zlín),… - Ženy: 1. Alena Balcarov (CKK Znojmo – Svitavy), 2. Martina Žáčková (Technika Brno) – 30 km: 1. Libor Šaroun (CKK Znojmo), hobby. 1. Milan Olejníček (Favorit Brno), junioři. 1. Jakub Večeřa (Favorit Brno GT),…

2009 Atex PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

58 km: 1. Marek Vidlák (Pell´s Team Brno), 2. Tomáš Stuna (Chotěboř – CK Plastochem), 3. Martin Koblasa (Brno Gold GTM), 4. Zdeněk Gold (Neslovice, Peels team), 5. Miroslav Peňáček (Břeclav, Půjčovna kol Lednice), 6. Jiří Pučan (Tišnov bikers),… - Ženy: 1. Eva Syslová (ČK Znojmo), 2. Alžběta Havlová (CK Plastochema), … - 28 km: 1. Libor Šaroun (CK Kučera Znojmo), 2. Roman Luňáček, 3. Václav Batelka (oba CK Tišnov bikers), 4. Václav Šťastný (Mohelnice), 5. Michal Hubáček (CK Tišnov bikers), 6. Jiří Šrůtka (CK Kučera Znojmo), 7. Václav Bursík (CK Komín Brno), 8. Luděk Felkl (Šumperk Studio 2001), 9. Martin Balák (Favorit Brno), 10. Kurt Heger (Mohelnice Bike sport),… - Ženy: 1. Tamara Koníčková (Favorit Brno).

2010 Atex PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

60 km: 1. Václav Buršík (CK Brno – Komín), 2. Bohumír Dobeš (Šatov), 3. Tomáš Čurda (Znojmo), … 11. Gabriela Slámová (Brno), … - 30 km: 1. Vojtěch Martin (CKK Znojmo), 2. Libor Šaroun (Znojmo), 3. Roman Luňáček (Tišnov) – Alena Mašková (Tišnov Bikers),…

2011 PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

MUŽI / MÄNNER:

B, 60 km: 1. Milan Fajt (Euro Team MTB) 1:38,36, 2. Jiří Křivánek (Faster) 1:38,44, 3. Bohumír Dobeš (CK Mikulášek) 1:41,09, 4. Vojtěch Martin (CKK Znojmo) 1:49,00, 6. Tomáš Čurda (Cyklo Mikulášek) 1:55,45, 7. Radek Pavlíček (HABBY BIKES) 2:06,30

C, 60 km: 1. Rolf Trümmer (AUT, Toms Radhaus Laa an der Thaya) 1:41,11, 2. Vítězslav Průša (Vinohradské šlapky) 2:05,25, 3. Milan Šindelář (Vinohradské šlapky) 2:05,25, 4. Libor Smíšek (TJ Jevišovka) 2:44,50 h.

D, 30 km: 1. Libor Šaroun (CK Kučera Znojmo) 51:18 min., 2. Kamil Procházka (Merida Biking Team – Tišnov) 54:18, 3. Jiří Vlček (Zaječí) 59:25, 4. Josef Kutina (Cykloklub Kučera) 1:09,53, 5. Miroslav Soukal (Neratovice) 1:12,33, 6. Petr Vojtíšek ( Hodonice) 1:16,59, 7. Radim Janík (Hrušovany) 1:25,46 hod.

10. Jiří Ryška (Břeclav) 1:10,19, …

E, 30 km: 1. Leoš Fleger (CK Kučera Znojmo) 57:38, 2. Leoš Dvořák (Znojmo) 1:00,35, 3. Leoš Svoboda (Cyklo Mikulášek) 1:01,43, 4. František Teufel (Znojmo) 1:08,36, 5. Jiří Ryška (Břeclav) 1:10,19, 6. Zdeněk Dřímal (Penzion ADDO Valtice) 1:30,50, 7. Ivan Torony (Hrušovany nad Jevišovkou) 1:33,25 hod.

F, 30 km: 1. Vladimír Pavelka (CKK Kučera) 1:04,25, 2. František Bartoš (BBH Brno) 1:00,35, 3. Jiří Müller (Cykloklub Brno - Komín) 1:04,28, 4. Václav Ondrášek (Silůvky) 1:19,58, 5. Miroslav Jambor (Cyklo Brno - Komín) 1:41,59 hod.

ŽENY / FRAUEN:

H, 30 km: 1. Lucie Zlatohlávková (Brno) 1:11,23 hod., 2. Jarmila Svobodová (Cyklo Mikulášek) 1:14,52, 3. Drahomíra Ondrášková (Silůvky) 1:19,58,…

I, 30: 1. Jarmila Svobodová (Cyklo Mikulášek) 1:14,52, 2. Drahomíra Ondrášková (Silůvky) 1:19,58, 3. Eliška Dřímalová sen. (Penzion ADDO Valtice) 1:30,50 hod.

JUNIOŘI / JUNIOREN:

J, 30 km: 1. Tomáš Kňazovčík (Šatov) 59:25 min., 2. Roman Benc (Šatov) 1:00,35 hod.

JUNIORKY /JUNIORINEN:

K, 30 km: 1. Eliška Dřímalová (Penzion ADDO Valtice) 1:30,50 min.

VÍTĚZOVÉ DĚTSKÝCH KATEGORIÍ / KINDER:

Dívky / Mädchen:

Ktg. U14: 1. Zuzana Vojtěchová (CK Kučera Znojmo) 5:28 hod., absolutně nejrychlejší

Ktg. U11: 1. Viktorie Kabelová (Hrušovany nad Jevišovkou)

Ktg. U9: 1. Linda Ema Bešová (Hrušovany nad Jevišovkou)

Hoši / Knaben:

Ktg. U10: 1. Matěj Vojtěch (CK Kučera Znojmo).

Více info zde

2012 Atex PRIMAVERA BIKE

(Hrušovany nad Jevišovkou)

Z výsledků - „2012 Atex PRIMAVERA BIKE“, zahajovací MTB open závod nové cyklistické sezóny, 24. 3. 2012, start – cíl Hrušovany nad Jevišovkou v jihomoravském Podyjí, absolutní pořadí,

60 km – muži:

1. 22 Milan Fajt (1977, Brno) 1:40,15 hod.

2. 37 Martin Vojtěch (1973, Znojmo; Fam. Vojtěch team) 1:44,43

3. 23 Petr Čejka (1964, Cyklo Mapei - Kaňkovský Olomouc) 1:46,19

4. 21 Patrik Bix (1971, Znojmo) 1:46,20

5. 11 Roman Körner (1968, Třebíč) 1:46,33

6. 29 Patrik Mrázek (1992, Cbase Brno - Sokolnice) 1:52,17

7. 66 Franz Laaber (1976, Wildendürnbach, AUT) 1:52,42

8. 13 Milan Netolický (1958, CK Vinohradské šlapky) 1:53,37

9. 44 Tomáš Přitasil (1972, Hisport Praha) 1:53,37

10. 34 Tomáš Čurda (1978, Znojmo) 1:53,48,

11. 30 Petr Janek (1969, Brno) 1:55,20

12. 27 Radek Pavlíček (1981, Ghost MOJEKOLO) 1:57,04

13. 40 Bohuslav Dvořák (1972, Faboš klub Znojmo) 2:00,12

14. 43 Miloš Michal (1967, Rouchovany) 2:01,25

15. 33 Martin Smrž (1965, Hape Sport Brno) 2:02,30

16. 28 Miloš Klimeš (1955, Brno) 2:23,08

17. 39 Jiří Mareček (1970, Dobšice) 2:06,03

18. 26 Janos Revay(Stondorf, AUT) 2:11,02

19. 35 Ladislav Honek (1957, Zábřeh na Moravě) 2:18,49 h.

Ženy:

1. 32 Soňa Bartoňová (1971, HaPe Sport Brno) 2:02,32 hod.

2. 25 Kamila Klvačová (1975, Cbase Brno) 2:03,22

3. 38 Monika Kaňová (1989, Nemojany) 2:11,26

4. 31 Magda Krejčová (1980, Brno) 2:18,42

5. 65 Miluše Jakubová (1972, Dyjákovičky) 3:10,11 h.

30 km - muži:

1. 323 Vojtěch Toman (1996, Cyklo Mapei-Kaňkovský Olomouc) 50:13 min.,

2. 332 Libor Šaroun (1973, CK Kučera Znojmo; Firma: CKK Znojmo 1) 50:13,

3. 307 Roman Benc (1998, Okříšky) 50:31,

4. 356 Petr Majkut (1971, PM Bike Židlochovice) 53:12,

5. 357 Lukáš Přichystal (1981, PM Bike Židlochovice) 53:12

6. 351 Josef Michalec (1976, Znojmo) 53:12

7. 302 Jiří Štěpaník (1965, SyMBIO + Cyclink Sloup) 53:62

8. 330 Leoš Fretzer (1967, CKK Znojmo) 53:52

9. 348 Lukáš Janků (1987, C-Base Brno) 53:58

10. 322 František Řídký (1968, Dobšice) 54:12

11. 334 Christoph Batoha (Tom´s Radhaus Laa am der Thaya, AUT) 55:29

12. 308 Tomáš Kňazovčík (1994, Šatov) 55:55

13. 337 Michal Navrkal (1976, Baboš klub Hodonice) 56:00

14. 346 Milan Klement (1985, Hannah Brno) 56:00

15. 347 Leoš Dvořák (1971, Znojmo) 56:00

16. 352 Luděk Křepela (1964, Skalica MTB, SVK, Firma: MTB Trophy) 56:08

17. 321 Leoš Svoboda (1963, Cyklo Mikulášek Team Znojmo) 56:21

18. 350 Tomáš Ondroušek (1976, Znojmo) 56:23

19. 310 Jiří Šrůtka (1968, Znojmo; Fam: Šrůtkovi team) 56:26

20. 305 Josef Šebesta (1972, Hrušovany nad Jevišovkou) 57:16

21. 301 Zdeněk Mihalik (1965, Znojmo) 57:39

22. 338 Petr Vojtíšek (1972, Hodonice) 58:19

23. 343 Pavel Tinka (1994, Miroslav) 58:37

24. 333 Martin Reh (1995, Znojmo) 58:39

25. 342 Pavel Tinka (1967, Miroslav) 59:11

26. 328 David Koudela (1975, SK Hasiči Hodonín – Svatobořice-Mistřín; ktg: Emergency) 59:15

27. 369 Martin Balák (1970, Brno) 59:30

28. 354 Rostislav Svoboda Ing. (1962, Znojmo) 59:32

29. 331 Vladimír Pavelka (1950, SK Kučera Znojmo, Firma: CKK Znojmo 1) 1:00,01

30. 309 Jiří Šrůtka (1969, Znojmo, Family: Šrůtkovi team) 1:00,03

31. 329 Tomáš Vrba (1995, Šatov) 1:00,03

32. 367 Otto Ónodi (1974, Brno) 1:00,16

33. 362 Petr Urbanovský (1971, Znojmo) 1:00,34

34. 316 Milan Kögler (1962, Břeclav) 1:00,49

35. 304 Josef Kutina (1986. CKK Znojmo) 1:03,00

36. 315 Jiří Ryška (1962, B+H Velo Břeclav) 1:03,00

37. 360 František Bartoš Ing. (1945, Brno) 1:03,19

38. 302 Jiří Štěpaník (1965, SyMbio Cycling Sloup) 1:04,23

39. 355 Alfred Ležák (1977, Šanov) 1:06,13

40. 336 Lukáš Mareček (1995, Dobšice) 1:06,13

41. 325 Leoš Trojan (1997, Okříšky) 1:06,17

42. 340 Jiří Forman (1995, CKK Znojmo) 1:07,13

43. 319 Pavel Minář (1974, Brno) 1:08,25

44. 317 Miroslav Soukal (1975, Neratovice) 1:08,28

45. 324 Jiří Jílek (1953, MZV Třebíč) 1:10,30

46. 399 Marek Bartůňěk (1998, Suchohrdly, Firma: MTB Trophy) 1:11,15

47. 312 Radim Janík (1990, Hrušovany nad Jevišovkou) 1:12,22

48. 313 Jan Macinka (1969, znojmo) 1:12,57

49. 345 Václav Ondráček (1947, Silůvky)1:14,18

50. 361 Martin Bělík (1989, Znojmo) 1:17,16

51. 335 Jiří Müller (1943, Brno) 1:19,11

52. 359 Milan Žák (1978, Brno) 1:21,37

53. 306 Otakar Košťál (1973, Šatov) 1:27,46

54. 349 František Máté (1967, Punto AR Valtice) 2:07,06 h.

Ženy:

Ktg. závodnic s licencí ČSC:

1. 311 Natálie Šrůtková (1997, Znojmo – SCM Favorit Brno; Fam: Šrůtkovi Team) 56:27 min.

Ktg. bez licence:

1. 327 Lenka Koudelová (1980, SK Hasiči Hodonín – Svatobořice-Mistřín; ktg. Emergency) 1:03,00 h.

2. 314 Věra Nezvedová (1998, Cyklo Mikulášek Team Znojmo) 1:04,43

3. 398 Jitka Slámová (1971, Suchohrdly; Firma: MTB Trophy) 1:07,13

4. 320 Jarmila Svobodová (1965, Cyklo Mikulášek Team Znojmo)1:07,13

5. 326 Eva Trojanová (1975, Okříšky) 1:10,48

6. 318 Lucie Zlatohlávková (1990, Brno) 1:10,50

7. 368 Lenka Plášilová (1975, Znojmo) 1:13,04

8. 344 Drahomíra Ondráčková (1949, Silůvky) 1:14,25

9. 339 Zuzana Vojtěchová (1997, Znojmo; Fam.: Vojtěchovi team) 1:20,14

10. 358 Veronika Topolková (Brno) 1:21,37

11. 341 Andrea Vojtěchová (1972, Znojmo; Fam.: Vojtěchovi team) 1:28,21

12. 366 Šárka Linhartová (1969, Brno) 2:43,46

Více info zde