Doporučujeme

Website:

www.martinasablikova.cz (stránky české olympijské vítězky, 3násobného Sportovce ČR, světové i evropské šampiónky, české šampionky v rychlobruslení, v in-line bruslení a v cyklistice Martiny Sáblíkové a jejího NowiS TEAMu (trenér Petr Novák, olympionička a medailistka MS, ME v rychlobruslení, M ČR v cyklistice Karolína Erbanová aj.)

www.centrumsportu.net – rychlobruslení + cyklistika ve všech podobách + in-line závodění; podobný tréninkový a závodnický program přípravy mládeže, jaký má olympijská vítězka v rychlobruslení a mnohonásobná čs. mistryně v silniční cyklistice Martina Sáblíková, má i nové jediné mládežnické centrum pro kombinaci těchto sportů (a všestrannost vůbec) v ČR, se sídlem v Brně. V přímé návaznosti na metodiku reprezentačního šéftrenéra Petra Nováka. Pro děti a mládež od 10 let, z celé ČR. SCM.

www.cykloklubkucera.cz - nejsilnější základna závodní a hobby cyklistiky na Znojemsku, s výtečnou péči o mládež, s mnohaletými zkušenostmi při organizaci závodů, kompletaci cyklotras a péči o dění na nich

www.championchip.cz – organizace a zpracování výsledků soutěží

www.czechtourism.cz – podpora turistiky a cykloturistiky v ČR

www.Shock-doctor.eu : nejkvalitnější sportovní bandáže, ortézy, vložky do obuvi aj. chrániče, americký specialista č. 1 v České republice, centrála v Brně, Praze; vyzkoušejte – nezklame! I cyklistům máme co říct!

www.nammanmuay.eu : nejefektivněji funkční sportovní oleje, spreje a masti: chladí, hřejí, regenerují. V praktickém balení i pro cyklisty. Spolehlivé, nejefektivnější, proto nejprodávanější mezi ostatními v posledních třech sezónách!

Regionální tipy ke sportování i wellness:

www.hrusovansko.cz

www.breclavskoregion.cz

www.landumnlaa.at